В Україні заборгованість по зарплатні у понад пів мільярда гривень

На сайті міністерства юстиції України запрацює спеціальний реєстр неплатників заробітних плат. Як вважає очільник міністерства це буде додатковим методом тиску на них, повідомляє “Інвестор”

Повідомляють, що на початку року зафіксовано близько півмільярда гривень заборгованості зарплат по всій країні. Міністр Павло Петренко повідомляє , що 

 

“Це заборгованість, яка знаходилась на примусовому виконанні у органах юстиції по всій країні. Тобто це та заборгованість, яку українці підтвердили рішеннями суддів або відповідних комісій, і звернулись до Міністерства юстиції щодо стягнення такої заборгованості”.

Понад пів мільйона гривень заборгувала держава шахтарям

В міністерстві зазначають, що ця заборгованість сформувалась впродовж кількох років, а в деяких підприємствах заборгованість сягає 5-7 років. Також повідомляється, що міністерство активно буде стягувати заробітні платні на користь робітників. 

В міністерстві повідомляють, що форма власності підприємства не служитиме винятком для стягнення боргів. Крім того у Мін’юсті  переконані , що є всі шанси погасити всі борги по зарплатах , які зафіксовані рішеннями судів до кінця року.

Компанія Saturn розширює своє виробництво в Україні

 Урядовці рапортують про перші результати боротьби з неплатниками. За словами  міністра

“З початку дії програми Міністерства юстиції нам вдалося стягнути 170 мільйонів гривень на користь 13 тисяч українських працівників… Ми вивели щомісячне стягнення заборгованості по заробітній платі на рекордну цифру, якої ніколи не було у Міністерства юстиції – це 73 мільйони гривень по всій країні”.

Голова уряду Володимир Гройсман позитивно оцінює таку діяльність , та закликав керівників областей долучитись до штабів мін’юсту із стягнення заборгованостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *