Компанія Saturn розширює своє виробництво в Україні

Група компаній KTD Group власник торгової марки побутової техніки Saturn інвестувала 30 мільйонів доларів в новий завод у Черкасах, повідомляє “Інвестор”. 

Компанія раніше більшість своєї продукції виробляла в Китаї, а в Україні лише проводила збирання готових приладів. Проте, поступово виробництво переходить в Україну. Компанія здійснює експорт продукції в багато країн Єс.

Інвестиції кращі за будь-які дешеві кредити — Олександр Громико, президент компанії Saturn

В липні цього року Saturn планує запустити в Черкасах окремий завод з виробництва побутових холодильників. Відлзначимо, що ця ідея вже раніше озвучувалась компанією, проте тепер вона стала втіленою.

Як зазначає голова групи Олександр Громико:

“Раніше у Черкасах ми вже запустили завод з виробництва печей, духовок, конвекторів. У липні ми запускаємо завод холодильників… Ми будемо виробляти холодильники з високим класом енергозбереження А2, А3”.

В компанії повідомляють, що новий завод зможе виробляти близько 300 тис. од. холодильників на рік. При цьому тут використовуватимуть технології китайських виробників. Таким чином компанія вважає отримати сегмент на українському ринку та вийти на закордонні ринки теж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *