В Великобританії полюватимуть на “брудні” гроші

У Великобританії планують прийняти законопроект, який дозволятиме розкривати інформацію власників фірм чиї кошти розміщені на британських територіях, зокрема на Кайманових та Віргінських островах, повідомляє “Інвестор”.

Законпроект розроблений під особистим контролем прем’єра Великобританії Терези Мей. Про його підтримку вже заявили як депутати правлячої коаліції, так і члени опозиції, бо він допоможе в боротьбі з відмиванням коштів.

На думку члена Консервативної партії Ендрю Мітчелла:

” головна мета нового закону – упевнитися, що під британським прапором в будь-якій точці світу не ховаються брудні гроші”.

Згідно з новими правилами, всі заморські території Великобританії будуть зобов’язані провести реформу прозорості до кінця 2020 року. Реформа прозорості банків була розпочала ще за попереднього прем’єр-міністра Девіда Кемерона, який займав керівну посаду з 2010 по 2016 рік. Зокрема, в 2013 році публічний реєстр бенефіціарів офшорних компаній надало Лондонське Сіті.

Експерти вважають, що головна мета законопроекту, це виявлення “російських” грошей. Зважаючи на останні скандали на території Великобританії та загалом у світі, керівництво держави занепокоїлось впливом російських олігархів на фінансовий сектор. Оскільки, фінанси залежать від різноманітних коливань і впливають на всю економіку керівництво Великобритані побоюється, що через офшорні кошти Росія матиме можливість дестабілізувати всю економіку країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *