В Україні стало легше отримати валютну ліцензію

Національний банк України спростив процедуру видачі валютних ліцензій для банків, підприємців та населення, повідомляє “Інвестор”.

З 2017 року Національний банк почав видавати фізичним особам, крім підприємців, електронні індивідуальні ліцензії (е-ліцензії) на перерахування іноземної валюти за кордон через банк, в якому є власний рахунок фізособи.

Цьогоріч, НБУ спрощує процедуру отримання підприємцями, банками та неселенням валютних ліцензій. Зокрема, передбачається розширення переліку допустимих документів для ліцензування валютних операцій громадян. Також, банки отримують можливість розміщувати за кордоном валютні цінності без ліцензії на будь-яких власних рахунках.

Укрпошта буде конкурувати з банками

НБУ, також провів уточнення переліку документів для ліцензування розміщення юридичними особами або підприємцями коштів на рахунках за межами України. 

Як планується ці нововведення сприятимуть вдосконаленню порядку видачі індивідуальних валютних ліцензій і розширенню доступу резидентів до зовнішніх кредитних ресурсів. таким чином підприємці з україни зможуть легше керувати своїми валютними коштами, використовуючи в імпортно-експортних операціях та партнерських проектах. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *