Сніданок в ліжко: нова послуга від “Укрзалізниці”

Державна компанія “Укрзалізниця ” останнім часом показує якщо не приголомшливі результати то активну реформаторську роботу. Компанія тестує і вводить нові сервіси, декларує бажання модернізації та заміни застарілих вагонів та рухомого складу. Черговим нововведенням має стати можливість харчування в деяких нічних поїздах, повідомляє “Інвестор”.

Ще в квітні цього року “Укрзалізниця” оголосила про напір забезпечити в поїздах повноцінне харчування. Згодом на підкріплення своїх слів було оголошено тендер на постачання харчування для пасажирських поїздів. У тендері беруть участь 4 компанії: WOG Retail, Алюр ЛТД, Вітмарк-Україна і Українська оптова торгова компанія.

В очікуванні траншу: коли буде допомога від МВФ?

Тепер же компанія анонсувала, що 18 червня розпочнеться тестування нового сервісу. Послуга повноцінного харчування буде доступна пасажирам потягів, які рухаються по маршруту в нічний час.

Шукаємо партнера: європейська компанія хоче налагодити виробництво в Україні

Як зазначив в.о. голови компанії Євген Кравцов:

“Сьогодні спільно з нашими партнерами ми запускаємо пілотний проект з організації нової системи громадського харчування в поїздах. На окремих маршрутах під час подорожі пасажирам буде доступний повноцінний сніданок і гарячий обід, зокрема перші і другі страви”.

Покищо проект буде працювати лише  в поїздах №81 Київ – Ужгород, №104 Київ – Маріуполь, №7 Київ – Івано-Франківськ, №749 Київ – Івано-Франківськ. Ще одним приємним нововеденням має стати можливість оплатити послугу як готівкою, так і банківською картою.

В залежності від того яким чином пройдуть тестування нової послуги буде залежати яким чином послуга буде працювати в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *