Антимонопольний комітет “візьметься” за київські готелі

Фінал Ліги чемпіонів у Києві став уже унікальною подією і не тільки через феєричний виступ англійського “Ліверпуля”, а через колосально завищені ціни на житло. Міжнародний розголос та скандал змусив українську владу діяти. Антимонопольй комітет почне перевіряти готелі, повідомляє “Інвестор”.

Київське територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) займеться моніторингом готелів у Києві через різкий стрибок цін перед фіналом Ліги чемпіонів.

Космічні ціни або як київські готелі заробляють на фанатах

 Голова Київського обласного теруправління АМКУ Олексій Хмельницький зазначає, що

“Чесна конкуренція повинна давати можливості, а не створювати перешкоди. Через ажіотаж, викликаний повідомленнями про підвищення цін готелів на період проведення фіналу Ліги чемпіонів, Київське територіальне відділення АМКУ почало офіційний моніторинг ринку надання готельних послуг у Києві. Станом на сьогодні зарано говорити про можливу змову або навіть відкриття справи – інформації недостатньо”.

Зростання ціни на житло в період якихось визначних подій в містах їх проведення це світова тенденція, яка виникає внаслідок стрибка попиту. Проте, ця тенденція не набуває таких божевільних масштабів як в Україні. Коли номер готелю в Києві коштує в сотні разів дорожче не тільки як у звичайні дні, але й відносно готелів у ще одному місті господареві фіналу Ліги Європи – Ліоні.

Голова Київського АМКУ сподівається, що ціни стабілізуються завдяки ринковим механізмам, оскільки попит рухає не лише ціною, але й пропозицією. Проте, урядовець упускає той факт, що такі дії власників житла відлякують потенційних туристів та створюють негативний імідж країни. Також, він не говорить про те, що робити гостям міста які все ж заплатили шалені гроші номери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *