Брудні прийоми: люди Медведчука намагались захопити перспективну партію

Керівник Аграрної партії України Віталій Скоцик на своїй прес-конференції назвав членів, котрі намагалися захопити партію на замовлення проросійських сил. Це – політтехнолог Володимир Грановський, якого пов’язують з Медведчуком спільно з Михайлом Поживановим, Олегом Корбаном та Володимиром Шандрою, які працювали свого часу у штабі Юлії Тимошенко, повідомляє “Інвестор”.

На думку лідера партії, успіх його політсили на минулих виборах об’єднаних територіальних громад на яких партія посіла третє місце, викликав зацікавлення з боку проросійських сил котрі всіма способами намагаються потрапити до парламенту. Таким чином в ряди партії інтегрувались ряд осіб котрі намагалися змінити її політичний вектор.

Як зазначає Віталій Скоцик:

“Грановский (політтехнолог Медведчука) особисто пропонував мені домовитися покласти партію під проросійські сили. Після того як я відмовився, вони з корупціонерами з уряду та колишнього штабу Тимошенко (Поживанов, Корбан, Шандра) почали спробу захоплення влади в партії”. 

Після того як з керівником партії домовитись не вдалось ці особи зробили спробу захопленя через перебирання влади в місцевих осередках. Після цього вони навіть зробили спробу призначити власного в.о. керівника Центрального Апарату, однак їм це не вдалося, значною мірою через обачність рядових членів партії.

Оскільки, багатьом керівникам місцевих осередків пропонували кошти за лояльність, то вони сприйняли такі дії як шкідливі і повідомили про них Віталія Скоцика. Відповідно до зверненя членів партії викритих “змовників” тимчасово усунено від членства. Політтехнологу Грановському заборонено вхід до офісу партії.

На прес-конференції Віталій Скоцик відзначив, що більшість важливих питань буде вирішено на Засіданні політичної Ради партії та на її з’їзді, що будуть проведені у вересні та жовтні цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *