На кому одружений головний розвідник України Кирило Буданов (ФОТО)

Буданов перебуває у шлюбі з Маріаною Будановою. 

ЛИШЕ ЦІКАВІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ.

Головний розвідник України став ще одним улюбленцем серед мільйонів жінок. До того ж він сміливий боєць, який захищав нашу країну на сході ще у 2014 році, повідомляє Уніан.

Кирило Буданов – хто він

Освіту Буданов здобував у Одеському інституті сухопутних військ. У 2014 році він не зміг залишитися осторонь від війни на Донбасі, тому прийняв рішення захищати рідну країну на передовій. Буданов навіть отримав бойові поранення.

У 2019 році на Буданова було скоєно замах. Зловмисники підклали під його автомобіль міну, яка в результаті вибухнула. На щастя, Буданов залишився живий, а Голосіївський районний суд Києва засудив двох громадян Росії до 7 і 8 років ув’язнення.

5 серпня 2020 року президент України Володимир Зеленський призначив полковника Буданова начальником Головного управління розвідки Міноборони України. У квітні 2022 року він отримав звання генерал-майора. 

Кирило Буданов – особисте життя

Звичайно, багатьох українок цікавлять не лише заслуги Буданова перед державою, але і його сімейний стан. 

Однак, Буданов щасливо одружений зі своєю дружиною Маріанною. Про пару мало інформації в мережі, аже вони не ведуть соцмережі.

Проте відомо, що його дружина балотувалася в депутати від партії Віталія Кличка “Удар”. Чарівна брюнетка у своїй виборчій кампанії говорила про те, що хоче зробити Київ європейською столицею.