Будівельній амністії – бути!

Планується, що вже в липні цього року запрацює механізм будівельної амністії для об’єктів незначного класу наслідків, повідомляє “Інвестор”

Відповідний закон де власне прописані умови “ампністії” уже проголосований Верховною Радою, підписаний Президентом та незабаром вступить в силу.

Зазначимо, що “будівельна амністія” розповсюджується на індивідуальні житлові, садові та дачні будинки, господарські будівлі й споруди площею до 300 м². Часовий період забудов на які буде поширено новий закон – з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року без відповідних документів дозвільного характеру. Можна,узаконити будівлі та споруди сільськогосподарського призначення, які зведені до 12 березня 2011 року та належать до незначного класу наслідків.

“Амністувати нерухомість українці зможуть за дуже простою формою та без зайвих довідок. Головне, щоб збудований об’єкт відповідав цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшов технічну інвентаризацію, тоді органи архбудконтролю в одну дію зареєструють документи про готовність до експлуатації”, 

– повідомив Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев.

“Будівельна амністія” є прогресивним рішенням, адже дозволить узаконити та впорядкувати незаконну забудову, а окрім того саме завдяки цьому держава зможе отримати додаткові надходження від оподаткування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *