В Україні зростає ринок інтернет-реклами

В 2017 році обсяги ринку інтернет-реклами в Україні різко зросли на 40% і склали 2,5 мільярдів гривень. Все більше компаній віддають превагу інтернет-рекламі на відміну від традиційних медіа, повідомляє “Інвестор”.

Український медіа-ринок дещо відстає від світових тенденцій і якщо на заході медіа розуміють, що вони повинні змінюватись відповідно до віянь часу, то в Україні вони тільки постали перед такою проблемою. Звісно, ніхто не говорить про те, що інтернет призведе до зникнення телебачення чи інших медіа, адже історія показує, що всі ці джерела інформації можуть співіснувати.

Зміни полягають у тому, що раніше для того, щоб отримати якусь інформацію тобі потрібне було телебачення, радіо чи газета. Зараз ти можеш мати всі ці джерела і навіть більше у своєму смартфоні.

Чи настане крах світової торгової системи?

Проте, цей доступ до різних джерел інформації дозволив отримати доступ до користувача рекламодавцям. Крім того, важливо не просто зробити рекламу яку користувач має дивитись, а саме таку яка направлена на цю конкретну людину.  І все це вдається завдяки аналізу великої кількості даних які ми продукуємо перебуваючи в мережі.

Будь-яка медійна компанія розуміє, що для того, щоб залишатись на ринку потрібно активно стежити за всіма змінами, що відбуваються навколо.

“Бути в тренді – ось що важливо в сучасній новинній кампанії, в будь-якому медіа”,

– підкреслює Ендрю Демарія, віце-президент редакційного напряму CNN Digital International. 

В українських медіа внутрішня конкуренція хоч і слабка, проте присутня. Але поки, що виграє все-таки телебачення. Варто зауважити один момент, що хоч аудиторія споживає телевізійний контент, але переважно він уже надходить не з телевізора.

H & M з другого разу заходить на український ринок

Таким чином для того, щоб працювати із різною аудиторією при цьому пропонуючи особистісно зорієнтований продукт, потрібні спеціалісти нового покоління. В великих компаніях таких як CNN є цілі діджитал-відділи які на це зорієнтовані. Там працює велика кількість професіоналів – від репортерів і редакторів до дизайнерів та відео-інженерів. При чому досить часто одна людина поєднує декілька профілів, адже тільки так можна конкурувати на ринку.

Українські медіа тільки починають освоюватись у новій сфері в той же час у світі робота медіа в мережі – це новий прибутковий ринок і, щоб залишитись на ньому потрібно відчувати зміни і самим змінюватись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *