Вже не 52 мільйони: в Україні скорочується чисельність населення

Поки експерти називають трудову міграцію з України “кровотечею” в країні діє ще одне негативне явище, а саме скорочення населення та його старіння, повідомляє “Інвестор”.

Чисельність населення України невпинно скорочується. В країні вже довгий час немає природного приросту населення. Впродовж першого півріччя 2018 року чисельність українців зменшилась  на 122,5 тис. осіб і становить 42 млн 263,9 тис. осіб, за даними Державної служби статистики України.

Дві реалії українського митника: чи є вихід?

Як повідомля.ть в Держстаті:

“Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 55 живонароджених”.

Загалом же за півроку 2018 в Україні народилося 164,3 тис. немовлят, померло 298 тис. осіб. Смертність серед новонароджених становила зокрема 1 тис. 279 немовлят віком до 1 року. В той же час минулоріч в Україні народилося 176,8 тис. немовлят, померло 298,1 тис. осіб, зокрема 1 тис. 362 дитини віком до 1 року.

Безпечний транспорт: понад третина громадського транспорту не відповідає нормам

Щодо приросту населення за рахунок міграції то міграційний баланс в Україні за перше півріччя 2018 року був додатним і становив 11,2 тис осіб. Минулого року за той самий період міграційний приріст був 3,8 тис.

З наступного року всі вантажівки будуть зважувати

Експерти відхначають, що цього року порівняно з минулимм скоротилась народжуваність, а смертність залишилась на тому ж рівні. Позитивним моментом є зменшення смертності серед немовлят.

Під час розрахунків експерти не брали до уваги території анексованого Криму та тимчасово окупованих території Донецької та Луганської областей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: