Вже не 52 мільйони: в Україні скорочується чисельність населення

Поки експерти називають трудову міграцію з України “кровотечею” в країні діє ще одне негативне явище, а саме скорочення населення та його старіння, повідомляє “Інвестор”.

Чисельність населення України невпинно скорочується. В країні вже довгий час немає природного приросту населення. Впродовж першого півріччя 2018 року чисельність українців зменшилась  на 122,5 тис. осіб і становить 42 млн 263,9 тис. осіб, за даними Державної служби статистики України.

Дві реалії українського митника: чи є вихід?

Як повідомля.ть в Держстаті:

“Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 55 живонароджених”.

Загалом же за півроку 2018 в Україні народилося 164,3 тис. немовлят, померло 298 тис. осіб. Смертність серед новонароджених становила зокрема 1 тис. 279 немовлят віком до 1 року. В той же час минулоріч в Україні народилося 176,8 тис. немовлят, померло 298,1 тис. осіб, зокрема 1 тис. 362 дитини віком до 1 року.

Безпечний транспорт: понад третина громадського транспорту не відповідає нормам

Щодо приросту населення за рахунок міграції то міграційний баланс в Україні за перше півріччя 2018 року був додатним і становив 11,2 тис осіб. Минулого року за той самий період міграційний приріст був 3,8 тис.

З наступного року всі вантажівки будуть зважувати

Експерти відхначають, що цього року порівняно з минулимм скоротилась народжуваність, а смертність залишилась на тому ж рівні. Позитивним моментом є зменшення смертності серед немовлят.

Під час розрахунків експерти не брали до уваги території анексованого Криму та тимчасово окупованих території Донецької та Луганської областей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *