Єврокомісія фінансуватиме професійно-технічну освіту в Україні

Єврокомісія та Уряд України підписали ряд угод з фінансування освітніх проектів в Україні. Зокрема серед іншого близько 58 мільйонів євро буде виділено на модернізацію системи професійно-технічної освіти в Україні, повідомляє “Інвестор”.

Під час засідання Ради асоціації Україна-ЄС представники уряду України та Єврокомісії підписали угоду “EU4Skills: Кращі навички для сучасної України” її бюджет складатиме 58 млн. євро і буде спрямований на модернізацію системи професійно-технічної освіти.

ПриватБанк заробив у минулому році 9 мільярдів гривень

Виділені кошти будуть спрямовані на реформування в галузі професійно-технічної освіти в Україні та покращення якості і привабливості професійно-технічної освіти як для жінок, так і для чоловіків. Крім того, окремим питанням стоїть збільшення її відповідності потребам ринку праці, а також подолання гендерних розбіжностей.

В Україні розпочали реєстрацію першого продукту із географічним зазначанням

З цих коштів планується  оптимізувати мережу та модернізувати інфраструктуру професійно-технічної освіти.

Дорогі підробки: третина колекційного віскі виявилась фальшивками

Окрему угоду між Кабміном та Єврокомісією було підписано для фінансування заходу “Програма розширення контактів між людьми: Дім Європи”. У її рамках ЄС виділить 18 млн євро для просування контактів між людьми з ЄС та українським суспільством з метою обміну найкращими практиками та сприяння взаєморозумінню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *