ПриватБанк заробив у минулому році 9 мільярдів гривень

ПриватБанк ставши державним поступово виходить на прибутковий рівень. Зокрема, фінансова установа прозвітувала, що минулого року заробила близько 9 мільярдів гривень, повідомляє “Інвестор”.

Раніше заступник голови правління Приватбанку Галина Пахачук повідомляла, що близько половини процентного доходу банку згенерують держоблігації, які установа отримала в ході докапіталізації, – 8,7 млрд гривень з початку року (купонні платежі Мінфіну по ОВДП).

Без вугілля: Німеччина закрила останню шахту

Також, ще близько  1 млрд гривень банк отримав від короткострокових держоблігацій, в які вклався самостійно. Комісійні доходи фінустанови – 13 млрд гривень.

В Україні розпочали реєстрацію першого продукту із географічним зазначанням

Однак відповідно до фінансових підсумків січня-листопада Приватбанк задекларував прибуток у розмірі 9,03 млрд гривень.

Ще раніше Пахачук заявляла, що Приватбанк у 2018 році отримає як мінімум 5 млрд гривень чистого прибутку і відповідно буде закладати таку суму мінімальний в проект фінансового плану на 2019 рік.

Дорогі підробки: третина колекційного віскі виявилась фальшивками

Вона, також відзначила, що Приватбанк не потребує докапіталізації державою – “всі додаткові ризики ми здатні покрити за рахунок свого прибутку”.

Американські винахідники за допомогою дронів насаджують ліси (відео)

Фінансова установа прозвітувала, що  на 01 грудня 2018 року його показник достатності регулятивного капіталу становив 18,25% (вимога НБУ – не менше 10%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *