Операція “скоротити субсидії”: урядовці вигадують нові способи, щоб урізати виплати

В бюджеті на новий 2019 рік розраховано зменшити виплати за субсидіями. Саме тому урядовці вигадують нові способи, щоб не проводити виплати і це на фоні того, що мають зрости ціни за газ, повідомляє “Інвестор”.

Прес-служба  Міністерства соціальної політики повідомляє, що відтепер отримання великих грошових переказів з-за кордону буде впливати на позитивне рішення органів соціального захисту про нарахування субсидії на житлово-комунальні послуги.

Трудова міграція по-словацьки: в Словаччині закриваються ресторани через відсутність працівників

Недосяжний ринок ЄС: українську мінералку не купують на заході

Відповідно до роз’яснення міністерства перекази з-за кордону, що перевищують 50 тисяч гривень (близько 1800 доларів США) будуть трактуватись як дохід. Відповідно ця сума буде враховуватись при розрахунку розміру субсидії.

Доходом будуть, також вважати виграш у лотерею суми, що перевищує 50 тисяч гривень. Водночас на рішення про отримання субсидії або її розмір не впливають доходи від нарахованих банківських депозитів, відсотки від них і кешбек від банківських установ.

Відома австрійська компанія побудує підприємство у Вінницькій області

Український коньяк — прощавай?

 Крім того, для того, щоб отримати субсидію на новий опалювальний сезон у користувачів не повинно бути боргів за спожиті комунальні послуги.

Постає кілька логічних питань, чи будуть сумуватись надходження з-за кордону, чи на рішення будуть впливати лише суми, що у понад 50 тисяч, що надходять одним переказом. Варто зауважити, що в погоні за скороченням субсидій урядовці не врахували, що відтепер заробітчани перестануть легально переказувати кошти і будуть просто ввозити суми готівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *