Дороге тепло: з 1 січня в Україні зростуть тарифи на опалення

Влада готує для українців новорічний “подарунок”. Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕ) повідомила, що з 1 січня для населення зростуть тарифи за теплоенергію, повідомляє “Інвестор”.

Лише у жовтні Кабінет міністрів  ухвалив рішення​ – підвищити ціни на газ для населення на 23% з 1 листопада 2018 року , щоб Україна могла отримати кредит МВФ, а вже в новому році очікується нове зростання, на цей раз на тепло.

Корупційна економіка: щорічно в світі втрачаються трильйони доларів через хабарництво

Бізнес на туризмі: Львів потрапив до рейтингу найпопулярніших міст у світі

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг вже ухвалила рішення про зростання тарифів для  18-ти із 26-ти постачальників. Водночас тарифи для інших восьми визначать вже найближчим часом. 

Керівниця НКРЕ Оксана Кривенко повідомляє, що

“Тарифи розглядали за зверненням ліцензіата, після проведення відкритих обговорень на місцях за участю органів місцевої влади і суспільства”.

Вона зазначає, що середній відсоток зростання тарифів на тепло не перевищив відсоток зростання вартості газу – 23,5%. Нові тарифи мають набути чинності з 1 січня.

Український стартап купили за рекордну суму в 8 мільйонів доларів

В середньому  тариф для населення зросте на 12%-24%.Так, тариф на виробництво теплової енергії для “Вінницяміськтеплоенерго підвищено на 20%, для “Міськтепловодоенергі”» (Хмельницька обл.) на 18%, для “Рівнетеплоенерго” – на 18%, “Хмельницьктеплокомуненерго” – 19%, “Черкаситеплокомуненерго” – 18%, “Черкаське хімволокно” – 21%, “Євро-реконструкція” – 10%, і “Фірма ТехНова “- 10,8%.

Брак кадрів: Японія спрощує законодавство для нових трудових мігрантів

Зростання цін аргументують зростанням цін на газ, а також зростанням цін на європейських ринках вугілля. Єдиною позитивною новиною для українців є та, що вартість електричної енергії для населення наразі залишиться незмінною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *