Кожен п’ятий куплений в Україні автомобіль має європейську реєстрацію

За інформацією профільних видань зараз в Україні автомобілі на так званих “євробляхах” займають близько 19% всього вторинного ринку авто, повідомляє “Інвестор”.

Незважаючи на усі зусилля урядовців кількість автомобілів на “єврономерах” збільшується з кожним місяцем. У липні парламент прийняв в першому читанні проект закону, метою якого є зниження вартості розмитнення автомобілів, однак його вже рокритикували експерти як такий, що не дає реальної зниження ціни. 

У лютому ДФС повідомляла, що в Україні перебуває майже 425,4 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією, з яких більше 246,4 тис. – з порушенням терміну перебування. Хоча більшість аналітиків сринку схиляється до думки, що реальна цифра може бути в рази більшою.

Тепер же торгівля автомобілями на єврономерах вийшла на новий рівень. Оскільки багато онлайн ресурсів котрі допомагають вибрати авто ввели окремий фільтр пропозицій “євроблях”. Як повідомляє видання  AUTO-Consulting ціни на такі автомобілі стартують від кількох сотень доларів, однак більшість угод відбувається в діапазоні 1,5-2 тисячі.

фото autoconsulting.ua
Автомобілі які найчастіше купували у червні-серпні 2018 року (autoconsulting.ua) 

Також, деякі ресурси запустили пропозиції із підбору преміальних і недешевих автомобілів, ціна яких, все одно нижча, ніж їхніх аналогів на українських номерах. Експерти ринку прогнозують, що до кінця літа, так звані “євробляхи” вже займають 19% вторинного ринку. Тобто, кожен 5-й проданий у серпні автомобіль вже був на єврономерах. Такі авто щомісяця відвойовують по 8-12 тис. клієнтів на українському ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *