Наступ на “євробляхерів”: Україна отримала доступ до автомобільної бази Литви

Проблема автомобілів на європейських номерах загострилась у цьому році. Оскільки все більше таких авто потрапляє в Україну переважно без будь-яких документів. Проте, митники та прикордонники зазвичай не могли якось цьому протистояти через відсутню інформацію, однак все може радикально помінятись разом із доступом до бази автомобілів Литви і Польщі, повідомляє “Інвестор”.

Литва і Польща стали основними джерелами надходження на територію України так званих “євроблях”. Поки, що держава не може надати успішний та законний спосіб ввезення вживаних автомобілів. Тому, більшість власників таких авто порушують закон.

Чемпіони та лузери: в ЄС рівень безробіття знизився але не у всіх (інфографіка)

Гра в одні ворота: Австрія підтримує будівництво Північного потоку — 2

Україна намагалась домовитись із Литвою та Польщею про отримання доступу до їхніх баз автомобільних номерів. Задля перевірки законності перетину українського кордону та знаходження на території  авто з їхніми номерами.

Чехія спрощує своє законодавство, щоб залучити більше працівників з України

Виробництво крафтового пива — новий перспективний бізнес (фото)

В цій справі є перший успіх. Литва надала Україні доступ на рік до бази даних, яку будуть використовувати для перевірки законності ввезення авто на європейських номерах в Україну, а також чи не перебуває авто у розшуку. 

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал відзначив:

“Сьогодні нам подарували пакет, завдяки якому можна заходити до європейських баз даних… Ви знаєте, у нас сьогодні дуже багато євроблях на території країни. Як правило, вони чи литовські чи польські”.

Таким чином можна буде тепер не лише перевіряти законність перетину українського кордону європейськими автомобілями, але і взятись за власників євроблях, що порушують закон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *