Гра в одні ворота: Австрія підтримує будівництво Північного потоку – 2

Австрія одна з тих європейських країн яка створює дестабілізацію для ЄС своїми симпатіми до Росії. Нещодавно канцлер цієї країни Себастьян Курц під час зустрічі із Володимиром Путіним повідомив, що підтримує реалізацію газопроводу Північний потік-2, повідомляє “Інвестор”.

Північний потік – 2 це проект газогонну який активно почав впроваджуватись у життя Росією після початку воєнних дій на Донбасі. Російське керівництво наголошує, що цей газогін буде економічно вигідним для країн ЄС, однак Україна називає цей проект політичним. Крім того, газопровід критикують США.

Чехія спрощує своє законодавство, щоб залучити більше працівників з України

Виробництво крафтового пива — новий перспективний бізнес (фото)

Найбільшу підтримку і партнерство в Північному потоці – 2 надають Австрія та Німеччина. Оскільки бізнесові кола цих країн сильно пов’язані із Росією. Зазначимо, що Австрія є першою країною Європи котра почала експортувати газ з СРСР ще у 1968 році. 

Прощання з доларом: Росія планує проводити розрахунки в національних валютах

Операція «скоротити субсидії»: урядовці вигадують нові способи, щоб урізати виплати

Канцлер Курц після своє зустрічі із Путіним наголосив:

“Я хочу вас запевнити, що європейські країни, які беруть участь в цьому проекті підтримують цей проект, ставляться до нього позитивно і хочуть реалізувати спільно”.

також у своєму звернені австрійський канцлер підкреслив, що попри реалізацію нового проекту має зберегтися експорт через українську ГТС. Він підкреслив: 

“Інтереси України як важливої транзитної країни повинні бути збережені”.

Противниками цього проекту є  Польща, країни Балтії, Україна, Молдова, США та Данія, котрі стверджують, що він лише сильніше узалежнить європу від російських енергоресурсів. Своїми висловлюваннями австрійський канцлер унаочнює відсутність єдиної позиції із цього питання та слабкість ЄС. Водночас СШа здійснюють активний тиск і на ЄС і на компанії котрі хочуть виконувати роботи у проекті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *