Транзитні війни: Росія продовжує обмежувати транзит українських вантажів через свою територію

Доки українські політики ведуть дискусії про те чи потрібно вводити санкції проти російських компаній, які це мають бути санкції, сама Росія просто діє. Президент Володимир Путін своїм указом продовжив транзитні обмеження для українських вантажів до 1 січня 2019 року, повідомляє “Інвестор”.

Попередній указ був прийнятий ще в 2016 році році. Згідно з ним міжнародні транзитні автомобільні та залізничні перевезення вантажів із території України на територію Казахстану через російську територію здійснюються тільки з території Білорусі за дотримання особливих умов.  Тобто, застосовують засобів ідентифікації (пломб), що функціонують на основі технології глобальної навігаційної супутникової системи “ГЛОНАСС”, а також про наявність у водіїв облікових талонів.

Українська авіакомпанія компанія ексортуєв Європу «небесні позашляховики»

Україна оцінила свої втрати від скорочення експорту українських товарів на ринки країн Центральної, Середньої Азії та Кавказу в першому півріччі 2016 року через такі дії РФ у 35,1%, зокрема до Казахстану – на 45,5%. Внаслідок цього було направлено скаргу до СОТ. Проте, поки, що скарга не була задоволена.

Скоро в усіх готелях Європи: українці перевинайшли зубну щітку

Цьогоріч російське керівництво продовжило обмеження до 1 січня 2019 року. Через такі дії український уряд розпочав пошуки альтернативного маршруту. Такою альтернативою мав стати поромний маршрут через Грузію і Азербайджан, проте практичне втілення цього маршруту ще відсутнє. Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що для реалізації потрібно новий маршрут віддати в концесію приватній компанії, яка і буде відповідати за його реалізацію та функціонування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *