Американські винахідники за допомогою дронів насаджують ліси (відео)
Однією з найбільших проблем для лісів окрім впливу є пожежі. Вогонь щороку знищує тисячі гектарів лісів, які вкрай важко відновити, зокрема через складність насадження. Однак, винахідники з США схоже знайшли вихід, вони створили дронів, що сіють дерева, повідомляє “Інвестор”
Лише у США щороку втрачають через пожежі 2,8 млн га лісу. Водночас, на насадження лісів часто не вистачає ресурсів. Тому на місці дерев виростають бур’яни. З останніми борються комплексно — за допомогою гербіцидів та вертольотів, щоб отримати якщо не ліс, то бодай траву.
Він знову це зробив: Маск представив підземний швидкісний тунель (фото, відео)
Пілоти літають на висоті 30 м, така вистоа призводить до частих аварій – за рік трапляється від 80 до 100 аварій. Інакше кажучи, через одну проблему, власне пожежу, з’являється купа інших. Власне це стало поштовхом для винахідників із Сіетла започаткувати стартап DroneSeed.
Таким чином, компанія зібрала систему, що складається з 25-кілограмового дрона, мультиспектральних камер, лідарів та механізмів для розпилення насіння.
Транш буде: МВФ надасть кредитні кошти для України майже на 4 мільярди доларів
Механізм роботи полягає у наступному – спочатку безпілотник знаходить локацію, де є знищені дерева. На карті з точністю до сантиметра позначає рослини та їхні види. Встановлює, де саме дерева будуть краще рости. І розпорошує насіння. Це швидше та дешевше, аніж робити це з літака, і безпечніше, бо немає потреби у пілотах.
Сто мільйонів на дороги: Україні нададуть кошти на реконструкцію інфраструктури в західних областях
Унікальність винаходу, ще й у тому, що вони створили інноваційну систему розпилення, яку монтують на вже готові БПЛА. Тому вона підійде для різних видів дронів.
Зокрема, генеральний директор DroneSeed Грант Канарі підкреслює:
“Ми купуємо безпілотники, а потім модифікуємо їх. Бо наша мета — не створити дрон, а навчити його саджати дерева”.
Згідно із інформацією компанії один їхній коптер висаджує 1,2 тис. насіння за 1,5 год, допоки не сяде батарея. За цей проміжок часу він встигає обробити приблизно площу в 0,4 га. Коли залишається мінімум заряду, дрон вирушає на станцію. Загалом на одну операцію з порятунку лісу відправляють 5 безпілотників.
Нова реформа ДФС: податкову та митницю розділять
Цього року стартап DroneSeed отримав ліцензію Управління з цивільної авіації США на безпілотні польоти і вже підписав кілька великих контрактів на використання своєї технології.