Підняття тарифів в обмін на кредит: в Україні зросте ціна на газ для населення

Одна із вимог місії МВФ, що зараз працює в Києві це підняття цін на газ для населення. Лише в тому випадку уряд може розраховувати на транш від фонду. Те, що ціна зросте підтвердив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, повідомляє “Інвестор”.

Премє’р-міністр Володимир Гройсман назвав подорожчання газу для населення “вимушеним кроком”. Однак, вже найближчим часом Кабінет міністрів підвищить ціну на газ для населення, що є однією з умов Міжнародного валютного фонду для надання країні чергового кредиту.

Додаткові мільярди для Ахметова: ціни на громадський транспорт зростуть до 100% (інфографіка)

Інформацію щодо підняття тарифів також підтвердив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Яким має бути здорожчання він не сказав, зазначивши, що не є учасником переговорів.

Острів якого нема: Путін створив офшор на неіснуючому острові

Насалик зазначив, що 

“Прем’єр вже озвучив, що ми не можемо вести неконструктивні розмови з Міжнародним валютним фондом. Тому, буде підвищення, але я не можу сказати, на скільки. Я не веду переговорів по ціні на газ. Це зобов’язання покладено на Міністерство фінансів”.

Тобто відповідно до цих заяв користувачі вже можуть готуватись до подорожчання. Однак наскільки зростуть ціни це є скоріш всього ще дискусійним питанням між представниками МВФ та Урядом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *