Удар по рублю: російська національна валюта продовжує падати на тлі санкцій від США

Російський рубль в черговий раз обвалився на тлі запровадження чергового пакету санкцій від США. Однак на цей раз це спричинило падіння фондового ринку, повідомляє “Інвестор”.

Курс рубля до євро та долара опустився то рівня 2016 року. Так 

“За результатами першої хвилини торгів курс долара склав 66,29 рублі (+71 копійка до вчорашнього рівня). Востаннє такі показники спостерігалися в листопаді 2016 року”.

При цьому, як зазначається, євро виріс до 76,8 рублів (+65 копійок). Загалом же з початку тижня рубль упав на 4,4%. Ринок акцій також впав, зокрема Індекcи МосБіржі і РТС усього за хвилину торгів просіли на 0,3 – 1,8%.

Гроші на рахунку: НБУ підрахував скільки коштів українці зберігають в банках

Найбільше здешевшали акції  “Аерофлоту” (-8%). Ціна паперів опустилася до рівня осені 2016 року. В окремі моменти їх вартість знижувалася до рівня початку кризового 2008 року.

Хмільний експорт: Україна увійшла до найбільших експортерів пива до ЄС

Фахівці пов’язують падіння із новим пакетом санкцій США проти Росії, анонсованим напередодні ввечері. Перша хвиля санкцій почне діяти 22 серпня. Серед іншого США припинять видавати ліцензії на експорт у Росію товарів, що стосуються національної безпеки. Ці санкції частково перетинаються з тими, що вже діють – наприклад, пов’язаними із експортом зброї. 

«Безцінні» камери: чергова схема на Укрзалізниці

До підсанкційних товарів входить різноманітне електричне обладнання та його компоненти, а також устаткування для тестування та калібрування бортових систем деяких літаків.

У Росії обурюються такими діями США, називаючи усі звинувачення надуманими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *