Україна і Франція планують збільшити товарообіг

На зустрічі із  Міністром у справах Європи та закордонних справ Франції Жан-Івом Ле Дріаном прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вислов думку про збільшення товарообігу між країнами до 3 мільярдів доларів США на рік, повідомляє “Інвестор”.

Франція є стратегічно важливим партнером для України, як в економічному так і політичному плані. Крім того зважаючи на пертурбації в ЄС, Франція відіграє одну з вирішальних ролей в організації. 

 Франція є надійним партнером України і її позиція щодо цілісності держави є принциповою. Тому подальша співпраця та розвиток взаємозв’язків це стратегічно правильне рішення уряду.

“Товарообіг між нашими країнами минулого року дорівнював близько 2 млрд доларів і я певен, що ми можемо збільшити його на третину – до 3-3,5 млрд”,

– зазначив Володимир Гройсман.

У свою чергу Жан-Ів Ле Дріан зазначив, що їхня позиція щодо суверенітету України є незмінною, а економічна співпраця є взаємовигідною для обох держав.

У цьому контексті сторони домовилися активізувати роботу в рамках спільних комісій та комітетів з таких питань – агросектору, енергетики, реформи державної служби тощо.

В рамках зустрічі урядовці підписали Спільну заяву про наміри щодо розвитку двостороннього співробітництва між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством у справах Європи та закордонних справ Франції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *