Відома українська молочна компанія визнана банкрутом

Ще в 2015 році судом було розпочате провадження в справі про банкрутство ПрАТ “Галичина”. Цьогоріч Господарський суд  Львівської області визнав компанію банкрутом та відкрив ліквідаційну процедуру, повідомляє“Інвестор” .

Провадження в справі про банкрутство ПрАТ “Галичина” було порушене судом 24 листопада 2015. В 2017 році Постановою Львівського апеляційного госпсуду апеляційну скаргу Укрексімбанку було задоволено, ухвалу суду першої інстанції скасовано та визнано грошові вимоги ПАТ “Укрексімбанк” до ПрАТ “Галичина” у сумі 889,4 мільйона гривень.

Обладнання для Coca-Cola, Pepsi та інших світових компаній вироблятимуть у Вінниці

Судова тяганина між банком та компанією ішла з перемінним успіхом. Однак нещодавно відповідно до судових матеріалів, розпорядник майна встановив, що активи ПрАТ “Галичина” становлять 231,8 мільйона гривень, а згідно з реєстром вимог кредиторів боржника його загальна кредиторська заборгованість уже становить  – 1,18 мільярда гривень. Таким чином “майнових активів боржника недостатньо для задоволення вимог кредиторів”.

Будівництво по-одеськи: керівник компанії привласнив понад 20 мільйонів гривень інвесторів

В постанові  Госпсуду Львівської області окрім того зазначається, щ0

“Ознак фіктивного банкрутства або доведення до банкрутства розпорядником майна не встановлено”.

Отже, тепер відповідно з судовими матеріалами, між “Укрексімбанком” та ПрАТ “Галичина” згідно з кредитними договорами банк отримає все майно, що виступало заставою для кредуту. А саме  будівлі комплексу заводу по переробці молока та виготовлення молочної продукції в Радехові Львівської області, комунікації, обладнання та транспортні засоби за тією ж адресою, права на торговельні марки “Мої корівки” та “Галичина”, готова продукція на складі і в обороті.

Бути чи не бути траншу: місія МВФ прибула в Україну

Цікавим, фактом є той, що не зважаючи на те, що компанія є нібито українською власником 100% акцій ПрАТ “Галичина” є кіпрська компанія “Бросмонт Холдінгз Лімітед”, за якою і ховається справжній власник. Крім того наявність кіпрського власника може говорити про фінансові махінації у компанії, що і могло стати причиною банкрутства. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *