Драйвери української економіки: погляд МВФ
Міжнародний валютний фонд прискіпливо вивчає та аналізує економічну ситуацію в Україні. Міжнародні аналітики здійснюють це, щоб оцінювати можливості кредитування, а також, щоб українська влада не сповільнювала процес важливих реформ. Представник валютного фонду в Україні назвав ключові драйвери що будуть рухати економіку в наступному році, повідомляє “Інвестор”.
МВФ уже погодив із українською владою нову програму, що розрахована на 14 місяців і включає 3,9 млрд. доларів. зараз ця програма перебуває на затвердженні в Раді директорів Фонду. Однак рішення за цим питанням буде остаточно прийнято лише після аналізу експертами МВФ прийнятого бюджету України на 2019 рік.
Незвичний бізнес: в Україні американська компанія буде виробляти продукти з вмістом канабісу
Бізнес на довірі: підприємець із Львівщини проводить незвичний екперимент
Проте при позитивному рішення Уряд зможе залучити ще 8 мільярдів доларів фінансування від міжнародних партнерів.
Під час резентації економічного огляду перспектив європейської економіки і погляду на макроекономічні тенденції української економіки розглядали, також що має впливати на українську економіку. Зокрема постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман відзначив, що факторами прискорення українського економічного розвитку мають стати дотримання фіскальної політики, зниження номінальних процентних ставок і поліпшення бізнес-клімату.
Всесильний Viber: в Україні визначили найпопулярніші додатків для смартфонів
Білорусь планує побудувати порт на Дніпрі
Чиновник зазначив:
“Перше, Україна має дотримуватися фіскальної політики. Також для зростання української економіки слід знизити номінальні процентні ставки”.
Представник МВФ відзначає успіхи які робить Нацбанк із утримування інфляції. Він рекомендує для того, щоб привабити інвестиції потрібно знизити номінальні процентні ставки, оскільки саме вони стримують внутрішнього інвестора, якому важко займати в банках гроші під такий відсоток.
Традиційно було зазначено, що для України потрібно і надалі реформувати судову систему та здійснювати боротьбу з корупцією, оскільки ці чинники є важливимми для зовнішніх інвесторів.