Поїзд пішов: українці стали менше їздити до Росії

Український монополіст залізничних перевезень анонсує все більше маршрутів до країн ЄС популяність яких формує сам пасажиропотік. Оскільки за останніми даними українці почали все більше їздити в Європу, а маршрути в Росію стають не такими прибутковими як раніше, повідомляє “Інвестор”.

Згідно з даними “Укрзалізниці” пасажиропотік у потягах європейського напрямку вперше перевищив аналогічні перевезення між Україною та РФ. Ця інформація є важливою в контесті як збільшення маршрутів до європейських країн, так і планам міністра іфраструктури зупинити сполучення з Росією до кінця агресії останньої.

Як стати енергонезалежною: львів’янка вже 15 років не використовує газ (фото)

Тернополяни проти перевізників: як жителі міста протидіють завищеним тарифам

Цю інформацію повідомив  Олександр Красноштан, який відповідає в УЗ за пасажирські перевезення. За його словами:

“Пальму лідерства перебрав ЄС. Серед найбільш популярних напрямів — Перемишль, Кошице, Варшава, Рига. Відень дуже добре продається. Минулого року ми змінили акцент. До минулого року Росія була лідером, наразі це вже ЄС”.

Проте, незважаючи на те, що люди почали більше їздити в ЄС до цих пір з країною-агресором зберігається “стабільний пасажиропотік”.  Також, Олександр Красноштан прокоментував ідею припинення сполучення з Росією, відзначивши, що це не компетенція “Укрзалізниці”. Проте, якщо держава прийме таке рішення то компанія його виконає.

Українські інноватори створили нешкідливі для екології пакети

Чия земля? — Європейський суд з прав людини буде штрафувати Україну за продовження мораторію на продаж

В українській залізнгичній компані відмітили, що цей напрямок є рентабельним для них. Поки, що незважаючи ні на, що ці рейси приносять компанії стабільний прибуток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *