Українська олія виходить на ринок США

Раніше компанія Укролія вже сертифікувала свою продукцію за стандартами органічних продуктів Європейського союзу та Швейцарі. Тепер компанія провела сертифікацію для ринку США, що відкриває для неї значні перспективи, повідомляє “Інвестор”.

 Сполучені Штати є одним з найбільших ринків органічної сільськогосподарської продукції, з об’ємом споживання близько 30 млрд євро на рік, що становить більше 10% від загального світового ринку.

Енергетика та фінанси найцікавіші іноземним інвесторам

Саме тому українська компанія сертифікувала свою органічну продукцію за стандартом USDA Organic Міністерства сільського господарства США, що дає можливість виходу на ринок цієї країни.

В компанії Укролія повідомляють:

“Сертифікат USDA Organic відкриває для компанії перспективу постачань українських органічних рослинних олій на американський ринок. Сертифікація USDA Organic/NOP охоплює усі аспекти виробництва, переробки, транспортування і реалізації органічної продукції”.

Відзначимо, що компанія вже має сертифікацію від Єс,таким чином вона активно виходить на світові ринки та успішно конкурує там. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *