Зліт заборонено: українські авіакомпанії потрапили в санкційний список

Дві українські авіакомпанії можуть потрапити до санкційного списку США через співпрацю з Іраном та Іраком, повідомляє “Інвестор”

США зовсім недавно розірвали так звану “ядерну угоду” з Іраном і знову наклали на цю країну обмеження. Американські санкції стосуються окрім того тих компаній чи фізичних осіб які співпрацюють з Іраном або ведуть там свій бізнес.

Бавовняні речі цьогоріч можуть здорожчати — все через тропічний шторм

Порівняно недавно стало відомо, що в санкційний список потрапили авіакомпанії з України. Остаточного підтвердження поки, що не має, але за попередніми даними це такі компанії як “Хорс” (Khors Aircompany) та авіакомпанія “ДАРТ” (Dart Airlines).

Українські компанії підозрюють у співпраці та наданні транспортних послуг для іранських авіакомпаній “Каспійські авіалінії” (Caspian Air) і Mahan Air та іракською авіакомпанією Al-Naser Airlines.  Ці компанії були внесені до санкційного списку ще в 2011 році.

Українські крила — Одеський авіаційний завод розпочав виробництво нового літака

Зокрема, іранську Caspian Air підозрюють у наданні підтримки Корпусу вартових ісламської революції шляхом перевезення персоналу і незаконних матеріалів, включаючи зброю, з Ірану до Сирії.

У санкційний список США за попередніми даними потрапили 11 юридичних осіб. Для українських компаній це може обернутися значними проблемами аж до відкликання їхніх сертифікатів. В той же час ЄС закликає свої компанії ігнорувати санкції США через запровадження нових митних зборів на товари (зокрема алюмій та сталь) із країн співтовариства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *