Мільярд за хвилину: Alibaba б’є рекорди продажів
Китайські компанії вже давно стали на світовому ринку важливими гравцями. Однак, така компанія як Alibaba цьогоріч продемонструвала рекордні продажі. Заробивши всього за один день понад 30 мільярдів доларів, повідомляє “Інвестор”.
В Китаї де поряд із комуністичним режимом уживається капіталізм також з особливою увагою ставляться до магії цифр. Ще в 1990- х роках 11 листопада розпочали святкувати день самотніх людей оскільки в цей день разом співпадають чотири одиниці. Маркетологи гігант інтернет-торгівлі Alibaba вирішили використати цей день для збільшення продажів.
Росія погрожує залишити Україну без пального: реальність чи вигадки?
Новий рік-нові податки: Рада проголосувала за збільшеня низки існуючих ставок
Таким чином, з 2009 року китайська компанія запроопонувала, щоб цей день став своєрідним аналогом “чорної п’ятниці” – дня масових розпродажів котрі проводять західні торгові мережі. Цьогорічний день розпродажів Alibaba підігрівали і потужною шоу-програмою. Подія розпочалася гала-концертом американської зірки Мерайі Кері, японської пародистки співачки Бейонсе та виступом Cirque du Soleil.
Поїзд пішов: українці стали менше їздити до Росії
Такі маркетингові принесли свої плоди. Лише за перші 85 секунд розпродажу китайська компанія заробила один мільярд доларів, а за годину – заробіток сайту становив вже 10 мільярдів доларів. Всього ж за один день розпродажу компанія отримала прибуток у 30,8 мільярда доларів. Ця сума стала рекордною побивши минулорічний рекорд в 25,3 мільярда.
Як стати енергонезалежною: львів’янка вже 15 років не використовує газ (фото)
Агенство Bloomberg повідомляє, що “День одинаків” вже став найбільшим у світі інтернет-розпродажем перевищивши за прибутками “Чорну п’ятницю” та “Кіберпонеділок”, який приходить слідом. Варто відзначити, що вдень розпродажу із вагомами знижками можна придбати товари понад 180 брендів навіть таких відомих як Apple.
Китайська компанія вже давно мріє про глобальне лідирство дихаючи в потилиць для Amazon. Минулого року Alibaba вперше вийшов з розпродажами на західний ринок, саме тоді покупці з США та Великобританії могли здійснити шопінг через мобільний додаток.